Oferty pracyStaż dla zainteresowanych branżą HR
Staż dla zainteresowanych branżą HR Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
Staż dla zainteresowanych branżą HR Gdańsk, Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2017, do końca 6 dni

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.

Obecnie w związku z rozwojem naszego pomorskiego oddziału poszukujemy: Stażysty w dziale Handlowym

Wymagania:

-mile widziani studenci ostatnich lat studiów

-zainteresowanie branżą HR

-nienaganna dykcja

-komunikatywność, umiejętności interpersonalne

- dyspozycyjność min. 120 godzin w miesiącu

Oferujemy:

-możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-opiekę doświadczonych specjalistów

-szkolenie

-referencje po skończonych praktykach, dla najlepszych możliwość zatrudnienia

Obowiązki:

-wykonywanie telefonów prospektowych

-przygotowywanie ofert handlowych

-prowadzenie kalendarza spotkań

-uczestniczenie w spotkaniach biznesowych

-reprezentowanie firmy na eventach branżowych

Wyślij CV na adres mailowy w tytule wpisując „Staż/05/Hand”

(Data aktualizacji: środa, 17 maja 2017)