Oferty pracyCall Center - opieka posprzedażowa
Call Center - opieka posprzedażowa Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
Call Center - opieka posprzedażowa Gdańsk, Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2017, do końca 1 dzień

PRACOWNICY CALL CENTER

Lokalizacja: Gdańsk/Sopot

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
  • Pracę w tygodniu i zawsze wolne weekendy
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego po szkole średniej lub w czasie studiów

OCZEKUJEMY:

  • Komunikatywności
  • Dobrej dykcji
  • Wykształcenia min. średniego

OBOWIĄZKI

  • Odbieranie połączeń przychodzących
  • Praca przy komputerze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy z nr ref: DIR/INF/05/OBSŁ/PSP

Nr ref: DIR/INF/05/OBSŁ/PSP

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

(Data aktualizacji: środa, 17 maja 2017)