Oferty pracyPracownik gospodarstwa rolnego
Pracownik gospodarstwa rolnego Hoort (Meklemburgia) (Niemcy)
Pracownik gospodarstwa rolnego Hoort (Meklemburgia) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osobę na stanowisko:

Pracownik gospodarstwa rolnego

Zakres obowiązków:

- naprawa drobnych usterek

- bieżące naprawy maszyn i używanych sprzętów (w tym spawanie)

- obsługa maszyn rolniczych (traktor, itp.)

- opieka nad zwierzętami rolnymi

- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa rolnego

Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-  wynagrodzenie: 1400 Euro Netto

- zapewnione darmowe zakwaterowanie ( w standardzie Wi-Fi oraz telewizja)

- miejsce pracy:  Hoort (Meklemburgia)

- 1,5 godziny przerwy obiadowej

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

Wymagania:

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

- prawo jazdy kat. B

- uprawnienia na traktor

- umiejętność spawania

- mile widziane doświadczenie przy pracy na roli

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 17 maja 2017)