Oferty pracyCieśla konstrukcyjny
Cieśla konstrukcyjny In Temporis Polska Dział Zagraniczny Vlamertinge (Francja)
Cieśla konstrukcyjny In Temporis Polska Dział Zagraniczny Vlamertinge (Francja) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy prowadzącej działalność w branży budowlanej na terenie Belgii i Francji poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

Cieśla konstrukcyjny  (konstrukcje stalowe i drewniane)

Obowiązki :

-umiejętność wykonywania wszelkich prac montażowych na konstrukcjach stalowych i drewnianych (typy budynków przemysłowych i rolniczych np. fabryki, hale, hangary itp.),

-mocowanie przygotowanych prefabrykacji z betonu i drewna;

-montaż okładzin dachowych i elewacyjnych (materiał izolacyjny z drewna i/lub metalu, blachy).

Wymagania :

 - doświadczenie zawodowe z zakresu prac na konstrukcjach stalowych  i drewnianych, min. 3 lata;

 - brak przeciwwskazań do prac na wysokościach - warunek konieczny;

 - dobra znajomość planów i rysunku technicznego;

 - znajomość komunikatywna języków francuskiego - warunek konieczny;

 - własne auto dyspozycyjne na wyjazd- warunek konieczny;

Oferujemy :

 - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

 - Stawkę godzinową:

* 14,50 euro brutto/h- praca wykonywana na terenie Belgii;

* 11,50 euro brutto/h + 10,09 euro netto/ dzień - praca wykonywana na terenie Francji

- Premię amortyzacyjną;

- Dodatek za mobilność przyznawany przez pracodawcę (w zależności od pokonanych km);

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem, wyjazdem i zakwaterowaniem.

Licencja Agencji nr 1954. Oferta pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: środa, 17 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Różne Lokalizacje (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bourgogne- Franche- Comté (Francja)
Opublikowano wczoraj