Oferty pracyCieśla konstrukcyjny
Cieśla konstrukcyjny In Temporis Polska Dział Zagraniczny Vlamertinge (Francja)
Cieśla konstrukcyjny In Temporis Polska Dział Zagraniczny Vlamertinge (Francja) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2017, do końca 20 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy prowadzącej działalność w branży budowlanej na terenie Belgii i Francji poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

Cieśla konstrukcyjny  (konstrukcje stalowe i drewniane)

Obowiązki :

-umiejętność wykonywania wszelkich prac montażowych na konstrukcjach stalowych i drewnianych (typy budynków przemysłowych i rolniczych np. fabryki, hale, hangary itp.),

-mocowanie przygotowanych prefabrykacji z betonu i drewna;

-montaż okładzin dachowych i elewacyjnych (materiał izolacyjny z drewna i/lub metalu, blachy).

Wymagania :

 - doświadczenie zawodowe z zakresu prac na konstrukcjach stalowych  i drewnianych, min. 3 lata;

 - brak przeciwwskazań do prac na wysokościach - warunek konieczny;

 - dobra znajomość planów i rysunku technicznego;

 - znajomość komunikatywna języków francuskiego - warunek konieczny;

 - własne auto dyspozycyjne na wyjazd- warunek konieczny;

Oferujemy :

 - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

 - Stawkę godzinową:

* 14,50 euro brutto/h- praca wykonywana na terenie Belgii;

* 11,50 euro brutto/h + 10,09 euro netto/ dzień - praca wykonywana na terenie Francji

- Premię amortyzacyjną;

- Dodatek za mobilność przyznawany przez pracodawcę (w zależności od pokonanych km);

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem, wyjazdem i zakwaterowaniem.

Licencja Agencji nr 1954. Oferta pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: środa, 17 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Saint Vith (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Różne Lokalizacje (Niemcy)
Opublikowano 24 maja 2017
Lublin (lubelskie)
Opublikowano 23 maja 2017