Oferty pracyPraca dla płytkarzy na Korsyce
Praca dla płytkarzy na Korsyce In Temporis Polska Dział Zagraniczny Korsyka (Francja)
Praca dla płytkarzy na Korsyce In Temporis Polska Dział Zagraniczny Korsyka (Francja) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy budowlanej poszukujemy doświadczonych płytkarzy, praca na Korsyce.

Zakres obowiązków:

-Przygotowanie stanowiska pracy pod kładzenie płytek;

-Kładzenie płytek: podłogi i ściany (na klej i zaprawę);

-Prace wewnątrz budynków (bloki mieszkalne).

Wymagania:

-Doświadczenie na stanowisku płytkarza (min. 5 lat);

-Znajomość technik układania płytek na klej i na zaprawę;

-Komunikatywna znajomość języka francuskiego (przynajmniej jedna osoba w  ekipie);

-Mile widziane doświadczenie w pracach na kontraktach zagranicznych;

-Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;

- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową (10,73 euro brutto);

- Dodatek żywieniowy (prime panier- 8,85 euro netto/ dzień roboczy);

- Premia końca misji (wypłacana w każdym miesiącu);

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Płatne nadgodziny;

- Częściowy zwrot kosztów przejazdu na Korsykę;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: środa, 17 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Asse (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Bordeaux, Touluse (Francja)
Opublikowano 18 sierpnia 2017
Metz I Okolice (Francja)