Oferty pracyMonter CO i WOD-KAN
Monter CO i WOD-KAN Stuttgart (Niemcy)
Monter CO i WOD-KAN Stuttgart (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 17 maja 2017, do końca 5 dni

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

HYDRAULIK

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej
  • Sprawdzanie poprawności instalacji
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Biały montaż
  • Przebudowa instalacji
  • Renowacje starych instalacji
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe jak hydraulik lub pokrewne
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i planów budowlanych
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
  • Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy, własny samochód

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: (płaca składa się ze stawki godzinowej oraz diet dziennych)
  • Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zatrudnienie na pełny etat i niemiecką umowę o pracę
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – DARMOWE!
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

-w języku niemieckim:

„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

-w języku polskim:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 17 maja 2017)