Oferty pracySpecjalista ds. Personalnych
Specjalista ds. Personalnych Gliwice (śląskie)
Specjalista ds. Personalnych Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 1 dzień

Zakres Obowiązków:

  • Koordynacja projektów rekrutacyjnych (publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, dobór narzędzi rekrutacyjnych, udział w targach pracy, itp.)
  • Organizacja procesu adaptacji nowozatrudnionych pracowników
  • Udział w działaniach z obszaru Employer Branding-u
  • Wsparcie w procesie organizacji oraz przygotowania szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wsparcie działań związanych z procesami planowania wynagrodzeń oraz współtworzenia programów świadczeń pozapłacowych
  • Asystowanie w innych zadaniach z zakresu administracji personalnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze: HR, Psychologia, Socjologia, Ekonomia)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w międzynarodowej organizacji)
  • Praktyczna znajomości metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • Zaawansowana znajomości języka angielskiego
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point) na bardzo dobrym poziomie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Kompetencje interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • Kreatywność, energia i determinacja w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym  środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)