Oferty pracyProgramista Javascript- staż płatny
Programista Javascript- staż płatny Kraków (małopolskie)
Programista Javascript- staż płatny Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 1 dzień

Firma informatyczna POLIMAN od lat oferuje usługi z dziedziny IT. Poszukujemy programistów.

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:

- Analiza, projektowanie, tworzenie i rozbudowa aplikacji internetowych

- Rozwijanie i integracja obecnych systemów

- Tworzenie dokumentacji projektowej

Oferujemy:

- praca w Krakowie- pół lub pełny etat

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- udział w ciekawych projektach

- pracę w młodym zespole

- miłą atmosferę pracy

Wymagania

- Znajomość technologii HTML5, CSS3

- Podstawowa znajomość SASS/LESS

- Znajomość JavaScript, jQuery

- Znajomość RWD

Dodatkowymi atutami będą:

- Doświadczenie w pracy zespołowej

- Znajomość frameworków JavaScript (AngularJS, ReactJS)

- Doświadczenie z module bundlers (np Webpack)

- Znajomość systemu kontroli wersji SVN

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV pod adres praca[at]poliman.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w zgłoszeniach: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)”.

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)