Oferty pracyPRACOWNIK OCHRONY - UMOWA O PRACĘ - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
PRACOWNIK OCHRONY - UMOWA O PRACĘ - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE Securitas - Region Zachodni Szczecin (zachodniopomorskie)
PRACOWNIK OCHRONY - UMOWA O PRACĘ - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE Securitas - Region Zachodni Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 22 dni

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy. Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie – pomożemy Ci je zdobyć!

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Gryfino

Zakres obowiązków:

•    ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
•    kontrola osób
•    kontrola i ewidencja dostępu
•    monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
•    sumienna realizacja obowiązków służbowych

Poszukujemy osób:

•    niekaranych
•    z wysoką kulturą osobistą
•    odpowiedzialnych
•    sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

•    umowa o pracę na pełen ETAT
•    gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
•    brak kar finansowych
•    opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie NW (od Nieszczęśliwych Wypadków)
•    kompletne, bezpłatne umundurowanie
•    możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS oraz ZFRON)
•    możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Kontakt:

Aplikacje prosimy przesyłać mailowo.

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Wrocław (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj
Opole, Brzeg, Nysa, Kędzierzyn-Koźle (opolskie)
Opublikowano 23 maja 2017
Dzierżoniów (dolnośląskie)