Oferty pracySpecjalista ds. rekrutacji (WRI/04/17)
Specjalista ds. rekrutacji (WRI/04/17) Weegree Opole (opolskie)
Specjalista ds. rekrutacji (WRI/04/17) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE  jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Realizacja i zarządzanie procesem rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych).
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych metodą direct search na stanowiska średniego i wysokiego szczebla, w tym również specjalistycznych z obszaru IT.
  • Przygotowywanie raportów na temat kandydatów.
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami.
  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z Kandydatami.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska wysokiego szczebla (mile widziane doświadczenie w realizacji projektów z obszaru IT).
  • Praktyczna znajomość narzędzi Direct Search.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na realizację celu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń motywujący do działania i zależny od Ciebie.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, okulus, kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Eindhoven / Waalwijk (Holandia)
Opublikowano wczoraj
Piekary Śląskie (śląskie)