Oferty pracyPrzedszkole zatrudni nauczyciela języka angielskiego!
Przedszkole zatrudni nauczyciela języka angielskiego! Bielawa (mazowieckie)
Przedszkole zatrudni nauczyciela języka angielskiego! Bielawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 1 dzień

Przedszkole Językowe „Świat Dziecka” poszukuje nauczyciela/ki języka angielskiego!

Przedszkole „Świat Dziecka” to dwujęzyczna, polsko-angielska placówka edukacyjna, mieszcząca się w Bielawie (Konstacin-Jeziorna).

Obowiązki:

- nauka języka angielskiego
- praca dydaktyczno-wychowawcza zgodna z programem nauczania przedszkola
- opieka nad dziećmi uczęszczającymi do przedszkola
- dbałość o bezpieczeństwo dzieci

Wymagania:

- wykształcenie wyższe pedagogiczne (specjalność uprawniająca do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego poświadczona dyplomem lub/i certyfikatem
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność
- kreatywność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej placówce edukacyjnej (praca od września 2017)
- umowę o pracę na pełen etat
- możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- miła atmosferę i pracę pełną wrażeń

ul. Ścienna 148
05- 520 Bielawa (Konstancin – Jeziorna)
Tel: 606 138 988

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)