Oferty pracyPielęgniarka/Pielęgniarz, Pomoc pielęgniarska
Pielęgniarka/Pielęgniarz, Pomoc pielęgniarska Cottbus (Niemcy)
Pielęgniarka/Pielęgniarz, Pomoc pielęgniarska Cottbus (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz, Pomoc pielęgniarska

Zakres obowiązków:

- wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z posiadanymi kompetencjami oraz zasadami etyki zawodowej,

- realizowanie opieki pielęgniarskiej wg ustalonego planu i aktualnego stanu pacjenta  oraz  zleconego programu diagnostyczno – leczniczego,

- świadczenie bezpośredniej opieki osobom hospitalizowanym poprzez pomoc w osiąganiu zdolności do samodzielnego zaspokajania potrzeb biologicznych, psychicznych, społecznych i kulturowych oraz współdziałanie w medycznych zabiegach diagnostycznych i leczniczych,

- współpraca z personelem,

- kontakt z członkami rodziny pacjenta

- prowadzenie dokumentacji zgodnie z zobowiązującymi aktami prawnymi

- praca w systemie zmianowym na oddziałach: geriatrii, psychiatrii lub intensywnej terapii

Oferujemy:

 - zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- przyuczenie do pracy w miłej, rodzinnej atmosferze

- miejsce pracy: okolice Cottbus

- wynagrodzenie miesięczne brutto: od 2154 euro

- pomoc  znalezieniu zakwaterowania

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego (przynajmniej B2)

- czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane)

- wykształcenie pielęgniarskie

- mile widziane doświadczenie

- chęć dalszego kształcenia zawodowego i językowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)