Oferty pracyOperator giętarki CNC
Operator giętarki CNC Bawaria (Niemcy)
Operator giętarki CNC Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osobę na stanowisko:

Operator giętarki CNC

Zakres obowiązków:

 - obsługa giętarek CNC (np. oprogramowanie TRUMPF,  giętarka TruPunch)

- opcjonalnie umiejętność wprowadzania korekt i programowania

- pomocnicze prace ślusarskie

- przestrzeganie norm jakościowych oraz BHP

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę na pełny etat + możliwe nadgodziny

- wynagrodzenie: 11,23 euro brutto/h + 45 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- pomoc w znalezieniu

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- wykształcenie na dane stanowisko lub/oraz duże doświadczenie w oprogramowaniu TRUMPF

- znajomość języka niemieckiego w stopniu  komunikatywnym

- mile widziane posiadanie własnego samochodu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)