Oferty pracyASYSTENT TECHNOLOGA
ASYSTENT TECHNOLOGA Zawiercie (śląskie)
ASYSTENT TECHNOLOGA Zawiercie (śląskie) Aplikuj Opublikowano 29 września 2017, do końca 1 dzień

Grupa Virtu, jeden z czołowych polskich producentów dań gotowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Asystent Technologa

Opis stanowiska:
- Wsparcie działu technologii i rozwoju w codziennych zadaniach,
- Wykonywanie papierowej i elektronicznej dokumentacji dotyczącej działu,
- Przygotowywanie niezbędnych narzędzi oraz materiałów do prób,
- Wsparcie w próbach oraz tworzenie dokumentacji z prób,
- Wsparcie w kontroli i optymalizacji procesu produkcyjnego,
- Wsparcie w uruchomieniu linii oraz urządzeń na hali produkcyjnej a także wdrażaniu nowego produktu,
- Nadzorowanie i kontrola prób surowców/półproduktów/produktów,
- Przygotowywanie oceny sensorycznej praz wsparcie w jej przeprowadzaniu, tworzenie sprawozdań z wyników oceny,
- Przygotowywanie prób do oceny oraz udział w ocenie produktów konkurencji,
- Podstawowa obsługa systemu Impuls;

Wymagania:
- Wykształcenie średnie o profilu gastronomicznym (mile widziane wyższe z zakresu technologii żywności bądź pokrewne),
- Znajomość branży garmażeryjnej lub gastronomicznej,
- Książeczka sanepidowska,
- Znajomość przepisów bhp i p.poż.,
- Skrupulatność, sumienność,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane:
- Szkolenie z systemu HACCP,
- Szkolenie z analizy sensorycznej,
- Znajomość systemu IMPULS;

Oferujemy:
- Pracę w renomowanej firmie w miłej atmosferze,
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- Pracę w systemie zmianowym,
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
- Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Rozumiem, że moje dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu niezbędnym dla przeprowadzenia procesu rekrutacji następującym pracodawcom: Virtu Production sp. z o.o., Virtu Holding sp. z o.o., Virtu Badania i Rozwój sp. z o.o. oraz Virtu Marketing sp. z o.o. Jednocześnie jestem świadomy/a, że w/w pracodawcy mogą przechowywać, w szczególności, choć nie tylko, następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, numer PESEL w celach wdrożenia, administrowania i zarządzania procesem rekrutacyjnym dotyczącym mojej osoby („Dane osobowe”). Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem/am się z powyższą informacją dotyczącą wykorzystywania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie powyższym zakresie. Rozumiem, że brak wyrażenia zgody na udostępnienie i przechowanie danych osobowych powoduje, iż aplikacja nie zostanie wzięta pod uwagę w procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 29 września 2017)