Oferty pracyDoradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne)
Doradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne) Łódź, Pabianice, , Konstantynów, Rzgów. (łódzkie)
Doradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne) Łódź, Pabianice, , Konstantynów, Rzgów. (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 9 dni

Dla naszego klienta - dystrybutora surowców chemicznych dla branży kosmetycznej z siedzibą w Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne)

Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska

Nr ref. DTH/90/17

Najważniejsze obowiązki:

  • rozwój sprzedaży surowców oferowanych przez firmę,
  • aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów firmy,
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • doradztwo techniczne z zakresu surowców kosmetycznych na każdym etapie współpracy z klientem,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami surowców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: Chemia, Biotechnologia itp.),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w sprzedaży surowców kosmetycznych,
  • znajomość branży surowców kosmetycznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy mobilnej na terenie kraju,
  • miejsce zamieszkania (woj. łódzkie) lub gotowość do relokacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży chemicznej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach branżowych,
  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)