Oferty pracySpecjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu Mysłowice (śląskie)
Specjalista ds. Marketingu Mysłowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 1 dzień

ZADANIA

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i drukarniami przy tworzeniu i druku materiałów reklamowych
  • Aktywne prowadzenie działań social media, portale branżowe
  • Analiza rynku konkurencji, produktów, mediów
  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy
  • Projektowanie i realizacja kampanii promocyjnych
  • Koordynacja programów lojalnościowych
  • Realizacja działań marketingowych z partnerami handlowymi
  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych
  • Kształtowanie wizerunku firmy

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w dziale marketingu lub agencji reklamowej
  • Znajomość narzędzi Shopper & Trade Sales & Mrketing
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość statystyki i ekonometrii w zakresie analiz marketingowych i badania rynku
  • Doskonała znajomość języka polskiego, umiejętność pisania i redagowania tekstów marketingowych oraz promocyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Organizacja pracy własnej, kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

OFERUJEMY

  • Samodzielne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowa o pracę

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)