Oferty pracySpecjalista ds sprzedaży
Specjalista ds sprzedaży Klient EmploySystem.com Tarnów, Nowy Sącz, Limanowa (małopolskie)
Specjalista ds sprzedaży Klient EmploySystem.com Tarnów, Nowy Sącz, Limanowa (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 1 dzień

 Budując zespół specjalistów ds. sprzedaży chcę współpracować tylko z najlepszymi sprzedawcami, teraz szukam właśnie Ciebie na nowo otwarte stanowisko w Naszej strukturze.

Opis stanowiska:

  • aktywne docieranie i pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych
  • sprzedaż produktów finansowych klientom pozyskanym przez wewnętrzne Call Center
  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, zaangażowanie
  • zorientowanie na cel i Klienta
  • zainteresowanie tematyką finansową ( praca w branży pożyczkowej mile widziana)
Oferujemy:
  • stałe miesięczne wynagrodzenie oraz prowizję od każdej sprzedaży ( 200 zł za każdą sprzedaną pożyczkę przekazaną do obsługi przez kanał Call Center)
  • możliwość wyboru rodzaju umowy ( umowa zlecenia, działalność gospodarcza)
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów
  • stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego
  • udział w elitarnych konkursach sprzedażowych

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kozienice (mazowieckie)
Opublikowano 11 października 2017
Zamość (lubelskie)