Oferty pracyKIEROWCA C + E- Transport ponadgabarytowy, Belgia
KIEROWCA C + E- Transport ponadgabarytowy, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Bruksela (Belgia)
KIEROWCA C + E- Transport ponadgabarytowy, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Bruksela (Belgia) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 21 dni

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy zajmującej się wynajmowaniem maszyn, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE PONADGABARYTOWYM, Belgia

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika należeć będzie załadunek, rozładunek i transportowanie maszyn zamówionych przez klientów w okolicach Belgii.

Wymagania:

  • doświadczenia w zawodzie kierowcy
  • doświadczenia w załadunku i rozładunku sprzętu ciężkiego
  • umiejętność operowania sprzętem ciężkim w razie konieczności
  • prawo jazdy C+E - kod 95 w prawie jazdy
  • dobra znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego
  • dyspozycyjność
  • mile widziany własny samochód
  • doświadczenie w trasach na terenie Belgii - dodatkowy atut!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 14,39€ brutto/h, w skład którego wchodzi:
    - stawka podstawowa 11,52€ brutto/h
    - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    - premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • dodatek doliczany do stawki podstawowej: 1,39€/h netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach -płatne 150%
  • dodatki za prace w godzinach nocnych
  • 3 dniowe szkolenie
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • premie i dodatki wg prawodawstwa belgijskiego
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • 38 - 50 godzin pracy w tygodniu

 Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 80€/tydzień
  • ubezpieczenie 7,5€ / miesiąc

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Hamme (Belgia)
Opublikowano 24 maja 2017
Staden (Belgia)
Born (Holandia)