Oferty pracyELEKTROMECHANIK SPRZĘTU CIĘŻKIEGO, Belgia
ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU CIĘŻKIEGO, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Moerbeke Waas (Belgia)
ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU CIĘŻKIEGO, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Moerbeke Waas (Belgia) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 21 dni

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta, średniej wielkości firmy zajmującej się dystrybucją i serwisem sprzętu ciężkiego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK SPRZĘTU CIĘŻKIEGO, Belgia

Miejsce pracy: Moerbeke Waas, Belgia

Opis stanowiska: Pracownik będzie odpowiedzialny za naprawy usterek elektrycznych i elektronicznych w pojazdach typu: wózki widłowe, podnośniki, bobcaty, dźwigi małych i dużych gabarytów, buldożery, koparki i inne ciężkie maszyny. Jest to głownie sprzęt marki Manitou.

 Praca w godzinach 8-17.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (techniczne lub inżynierskie)
  • min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w naprawie ciężkiego sprzętu marki Manitou
  • dobra znajomość elektryki, elektromechaniki
  • dobra znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY
  • umiejętność spawania
  • realizowanie zadań w oparciu o wysokie standardy jakości, ergonomię i bezpieczeństwo pracy
  • własny samochód – WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy:

  • stawkę początkową 15€ brutto/h
  • możliwość stałej pracy
  • zatrudnienie w międzynarodowej, stabilnej firmie
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premię roczną w wysokości 8.33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania min. 65 dni w roku)

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 80€/tydzień
  • ubezpieczenie: 7.5€/miesiąc

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o złożenie aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego na naszej stronie www.link2europe.pl i przesłanie aplikacji w języku polskim i angielskim.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe”

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Hamme (Belgia)
Opublikowano 24 maja 2017
Staden (Belgia)
Born (Holandia)