Oferty pracy`ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY I/LUB BUDOWLANY
`ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY I/LUB BUDOWLANY Agencja pracy Cosmoworker Okolice Genk (Belgia)
`ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY I/LUB BUDOWLANY Agencja pracy Cosmoworker Okolice Genk (Belgia) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 1 dzień

Praca długoterminowa.
Wymagane doświadczenie.
Praca przy dużych i czasochłonnych projektach.
Praca dla elektryków oraz brygadzistów.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku z powodzeniem wyszukuje najciekawszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • montaż i podłączenia przemysłowych instalacji elektrycznych,
  • montaż wyłączników, włączników, bezpieczników i innych elementów w rozdzielnicach, tablicach elektrycznych,
  • praca na podstawie rysunku technicznego,
  • możliwe dodatkowe prace przy montażu instalacji świetlnej, systemach wykrywania pożaru, alarmach bezpieczeństwa, i urządzeniach elektrycznych odpowiedzialnych za przesyłanie danych.
  • praca w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dyspozycyjność na okres co najmniej 4 miesięcy,
  • samodyscyplina i motywacja.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę od 13,00-14,00 € brutto za godzinę pracy + dodatki socjalne,
  • zwrot kosztów podróży do Belgi (125 €),
  • koszt zakwaterowania 65,00 €/tydzień,
  • 38 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny.

Dodatkowe informacje:

  • brak

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.
CV w języku angielskim, referencje byłych pracodawców, certyfikaty, dyplomy i zdjęcia z poprzednich prac zwiększają możliwość pełniejszego zaprezentowania Kandydata potencjalnym pracodawcom.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 (61) 250-4-250 z Polski
0031 47 57-88-114 z Holandii
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Okolice Hasselt (Belgia)
Opublikowano 15 czerwca 2017