Oferty pracy`MONTER OGRODZEŃ / TARASÓW - Z DOŚWIADCZENIEM
`MONTER OGRODZEŃ / TARASÓW - Z DOŚWIADCZENIEM Agencja pracy Cosmoworker Cała Belgia (Belgia)
`MONTER OGRODZEŃ / TARASÓW - Z DOŚWIADCZENIEM Agencja pracy Cosmoworker Cała Belgia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 18 maja 2017, do końca 21 dni

Praca długoterminowa.
Wymagane minimalne 2-letnie doświadczenie na stanowisku monter ogrodzeń lub tarasów.
Poszukujemy monterów jak i brygadzistów odpowiedzialnych za kontakt z klientem i nadzorowanie projektu.

Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Belgii.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • budowa wysokich i niskich ogrodzeń oraz tarasów na podstawie rysunku technicznego,
  • przygotowanie terenu do budowy fundamentów ogrodzenia, kopanie ręczne oraz za pomocą minikoparki,
  • zalanie fundamentów ogrodzenia,
  • montaż elementów ogrodzenia.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku monter ogrodzeń lub tarasów,
  • doświadczenie w budownictwie,
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • wysoka jakość wykonywanych prac,
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,
  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Belgii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę od 14,00€ brutto/h pracy, w zależności od doświadczenia i powierzonego stanowiska,
  • 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii 125€,
  • koszt zakwaterowania 65,00 € za tydzień.

Dodatkowe informacje:

  • brak

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.
CV w języku angielskim, referencje byłych pracodawców, certyfikaty, dyplomy i zdjęcia z poprzednich prac zwiększają możliwość pełniejszego zaprezentowania Kandydata potencjalnym pracodawcom.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 (61) 250-4-250 z Polski
0031 47 57-88-114 z Holandii
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ

(Data aktualizacji: czwartek, 18 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Okolice Emmeloord (Holandia)
Opublikowano wczoraj
Nordhorn (Niemcy)