Oferty pracyTokarz konwencjonalny Niemcy - Niemiecka umowa o pracę
Tokarz konwencjonalny Niemcy - Niemiecka umowa o pracę Fulda (Niemcy)
Tokarz konwencjonalny Niemcy - Niemiecka umowa o pracę Fulda (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 7 dni

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz  ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje w zawodzie:

Tokarz Konwencjonalny

Opis stanowiska:

      -       praca na stanowisku tokarza konwencjonalnego

      -       wytwarzanie elementów wymagających dużej precyzji na podstawie rysunku technicznego

      -       pomiary oraz badanie stanu technicznego wytworzonych elementów

Oferujemy:

-          umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

-          długoterminową współpracę

-          bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)

-          pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach

-          stawkę godzinową

-          dietę godzinową

-          możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

-          punktualne wypłaty

-          24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)

-          150 - 300 € dodatku urlopowego

-          150 - 300 € dodatku świątecznego

-          200 €  jednorazowej premii po przepracowaniu pełnych 2 miesięcy

-          odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

-          opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

-          pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej

-          wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

-          200 premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie

Wymagania:

-          minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)

-          gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec

-          odpowiednie kwalifikacje zawodowe

-          doświadczenie na stanowisku tokarza w obróbce elementów

-          doświadczenie w obróbce elementów

-          prawo jazdy kat. B

-          własny samochód (mile widziane)

-          samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz skany uprawnień wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „tokarz”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335

Zapraszamy również na osobiste spotkania w

                               siedzibie naszej firmy 46-300 Olesno Ul. Drzymały 11.

Biuro czynne od Pn. – Pt.

W godz. 8:00 – 16:00

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)