Oferty pracyProgramista Java
Programista Java Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska)
Programista Java Zielona Góra, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Programista Java

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • udział w projektowaniu, implementacji oraz utrzymaniu modułów platformy wymiany walut przez Internet oraz innych projektów rozwijanych przez firmę.

Wymagania:

  • dobra znajomość Java 1.8,

  • dobra znajomość wybranych technologii i frameworków (Spring, JPA,  Hibernate i inne),

  • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL),

  • umiejętność pisania testów jednostkowych,

  • znajomość GIT,

  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętności analityczne oraz zdolność rozwiązywania problemów,

  • znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu JEE/ Spring,

  • doświadczenie w tworzeniu REST Web Services,

  • doświadczenie w tworzeniu testów akceptacyjnych i kontraktowych,

  • znajomość baz NoSQL (MongoDB)

  • znajomość JavaScript (jQuery, AJAX), XHTML, CSS i standardów W3C,

  • znajomość Domain Driven Design,

  • doświadczenie w pracy w zespole SCRUM / Agile,

  • znajomość narzędzi Atlassian,

  • wkład w projekty open-source lub tworzenie własnych aplikacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,

  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,

  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,

  • udział w zajęciach sportowych,

  • świeże owoce,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do firmowej biblioteki.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem Profesja.pl, koniecznie z dopiskiem Programista Java.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)