Oferty pracyOperator Programista CNC Niemcy /Niemcy
Operator Programista CNC Niemcy /Niemcy Fulda, Hesja, Niemcy (Niemcy)
Operator Programista CNC Niemcy /Niemcy Fulda, Hesja, Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 8 dni

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu orazu gruntowanej pozycji na niemieckim rynku,poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy:

Operator / programista maszyn CNC

(Sinumerik, Fanuclub Heidenheim)

Opis stanowiska:

      -       pracajakooperatormaszyn CNC

      -       programowaniemaszyn CNC

Oferujemy:

-          umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

-          długoterminową współpracę

-          bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)

-          pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach

-          stawkę godzinową

-          dietę godzinową

-          możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

-          punktualne wypłaty

-          24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)

-          150 - 300 € dodatku urlopowego

-          150 - 300 € dodatku świątecznego

-          200 €  jednorazowej premii po przepracowaniu pełnych 2 miesięcy

-          odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

-          opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego

-          pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej

-          wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

-          200 premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie

Wymagania:

-          minimumkomunikatywnaznajomośćjęzykaniemieckiego (wymógkonieczny)

-          gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec

-          odpowiednie kwalifikacje zawodowe

-          doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC

-          prawo jazdy kat. B

-          własny samochód (mile widziane)

-          samodzielność,dokładność,dobraorganizacjapracy.

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335 lub na soberka.pl

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)