Oferty pracySzef ekipy cieśli szalunkowych (ze znajomością języka francuskiego)
Szef ekipy cieśli szalunkowych (ze znajomością języka francuskiego) In Temporis Polska Dział Zagraniczny Amiens (Francja)
Szef ekipy cieśli szalunkowych (ze znajomością języka francuskiego) In Temporis Polska Dział Zagraniczny Amiens (Francja) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

Szef ekipy cieśli szalunkowych  (ze znajomością języka francuskiego)

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad ekipą budowlaną złożoną z cieśli szalunkowych ;
  • Tłumaczenie poleceń przełożonych;
  • Montaż i demontaż systemów szalunkowych - szalunki metalowe;
  • Montaż płyt stropowych, sklejki, siatek zbrojeniowych, etc.
  • Prace murarskie i zbrojarskie

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie na kontraktach zagranicznych);
  • Wymagana min. komunikatywna znajomość języka francuskiego:
  • Znajomość różnych systemów szalunkowych, prac zbrojarskich i murarskich
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od 12 czerwca b.r.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia (przy aplikowaniu proszę określić oczekiwania finansowe) + dietę za dzień roboczy 10,30 e netto;
  • Zapewnione zakwaterowanie dofinansowane przez pracodawcę;
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem;
  • Możliwość długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Różne Lokalizacje (Niemcy)
Opublikowano 27 czerwca 2017
Bourgogne- Franche- Comté (Francja)
Opublikowano 26 czerwca 2017