Oferty pracyPłytkarz
Płytkarz In Temporis Polska Dział Zagraniczny Wortegem Potegem (Belgia)
Płytkarz In Temporis Polska Dział Zagraniczny Wortegem Potegem (Belgia) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy budowlanej poszukujemy 2 osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Płytkarz

Zakres obowiązków:

Praca odbywać się będzie w mieszkaniach / domach, i będzie polegać na:

  • Przygotowaniu podłoża;
  • Kładzeniu płytek ceramicznych (metoda kładzenia na klej);
  • Fugowaniu.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia;
  • Znajomość technik układania płytek;
  • Dokładność, precyzja, szybkość w wykonywaniu pracy;
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego;
  • Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;
  • Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Stawkę godzinową (14,28 € brutto/h);
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Różne Lokalizacje (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bourgogne- Franche- Comté (Francja)
Opublikowano wczoraj