Oferty pracyPłytkarz
Płytkarz In Temporis Polska Dział Zagraniczny Wortegem Potegem (Belgia)
Płytkarz In Temporis Polska Dział Zagraniczny Wortegem Potegem (Belgia) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 22 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy budowlanej poszukujemy 2 osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Płytkarz

Zakres obowiązków:

Praca odbywać się będzie w mieszkaniach / domach, i będzie polegać na:

  • Przygotowaniu podłoża;
  • Kładzeniu płytek ceramicznych (metoda kładzenia na klej);
  • Fugowaniu.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia;
  • Znajomość technik układania płytek;
  • Dokładność, precyzja, szybkość w wykonywaniu pracy;
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego;
  • Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;
  • Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Stawkę godzinową (14,28 € brutto/h);
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej);
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Saint Vith (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Różne Lokalizacje (Niemcy)
Opublikowano 24 maja 2017
Lublin (lubelskie)
Opublikowano 23 maja 2017