Oferty pracyCan-Pack - Wydawca magazynowy (z uprawnieniami na wózki widłowe)
Can-Pack - Wydawca magazynowy (z uprawnieniami na wózki widłowe) Can-Pack S.A. Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Can-Pack - Wydawca magazynowy (z uprawnieniami na wózki widłowe) Can-Pack S.A. Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

Grupa Can Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy na stanowisko:

WYDAWCA MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia),
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. premia kwartalna, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów),
  • Jasne zasady dotyczące rozwoju i awansu.

ZADANIA:

  • Prowadzenie prac transportowo–załadunkowych zgodnie z przepisami BHP,
  • Kontrola podstawianych środków transportu zgodnie z wymaganiami instrukcji ISO,
  • Aktualizacja stanów magazynowych w poszczególnych polach składowych,
  • Kontrola wyrywkowa przekazywanych do magazynu wyrobów gotowych i złomów pod względem odpowiedniego zgodnego ze zleceniem sposobu pakowania.

OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli,
  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy,
  • Doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania Reach Truck,
  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne),
  • Samodzielność i operatywność w działaniu,
  • Odpowiedzialność i sumienność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Krakow (małopolskie)
Opublikowano dzisiaj
Brzesko (małopolskie)
Opublikowano 20 września 2017
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 13 września 2017