Oferty pracyAsystent/Asystentka ds. marketingu z językiem niemieckim
Asystent/Asystentka ds. marketingu z językiem niemieckim Żory, Mikołów, Racibórz, Rybnik (śląskie)
Asystent/Asystentka ds. marketingu z językiem niemieckim Żory, Mikołów, Racibórz, Rybnik (śląskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się zapewnianiem Opiekunkom osób starszych legalnego zatrudnienia w Niemczech. Nieustannie troszczymy się o naszych pracowników na każdym etapie rekrutacji oraz współpracy. Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia czytelnych i sprawnych zasad rekrutacji oraz dopasowujemy oferty i warunki pracy do potrzeb Opiekunek.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent/Asystentka ds. marketingu z językiem niemieckim

Praca w Żorach

Zakres obowiązków:

- bieżące wsparcie członków zespołu,

- współuczestnictwo w opracowywaniu projektów marketingowych,

- zarządzanie treścią (redagowanie tekstów),

- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- wyższe wykształcenie,

- „lekkie pióro”, umiejętność pisania tekstów, jak również tworzenia scenariuszy i edytowania tekstów
do publikacji na stronach internetowych oraz w prasie,

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

- duża kreatywność, innowacyjność,

- dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w doświadczonym zespole,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje prosimy wysyłać za pośrednictwem serwisu profesja.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)