Oferty pracyElektryk przemysłowy - Niemcy
Elektryk przemysłowy - Niemcy MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Elektryk przemysłowy - Niemcy MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Lublin, Zielona Góra, (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - NIEMCY

Zakres zadań:

  • okablowanie szaf sterowicznych
  • naprawa maszyn
  • szukanie usterek
  • naprawa usterek
  • montaż przewodów według rysunku technicznego

Od Kandydatów oczekujemy:

  • preferowani są Kandydaci znający przynajmniej w stopniu komunikatywnym język niemiecki, zachęcamy jednak również osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego do aplikowania
  • wykształcenie o kierunku elektrycznym
  • doświadczenie w pracy  na stanowisku elektryk, elektronik, elektryk przemysłowy
  • podstawowa znajomość w zakresie automatyki
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • chęci do pracy
  • rzetelność oraz kultura osobista
  • posiadanie własnego samochodu – mile widziane!

Oferujemy:

  • pomoc Konsultanta MONDI w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Okolice Heilbronn (Niemcy)
Opublikowano 11 sierpnia 2017
Niemcy (Niemcy)