Oferty pracyInżynier Sprzedaży z j. angielskim (branża AGD)
Inżynier Sprzedaży z j. angielskim (branża AGD) Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Świdnica (dolnośląskie)
Inżynier Sprzedaży z j. angielskim (branża AGD) Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Świdnica (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 5 dni

Progresso dla swojego Klienta, firmy z branży obróbki metalu,  poszukuje kandydatów do współpracy jako:

Inżynier Sprzedaży z j. angielskim (branża AGD)
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:
- pozyskiwanie i obsługa klientów zagranicznych,
- przygotowywanie oraz negocjowanie ofert,
- realizacja planów sprzedażowych,
- przygotowanie materiałów reklamowych, udział w targach,
- tworzenie zestawień na potrzeby firmy,
- sporządzanie budżetów sprzedażowych.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- doświadczenie w sektorze Horeca lub w sektorze komponentów do AGD,

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
- dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
- umiejętność obsługi systemu sprzedażowego, stosowanie strategii marketingowych,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjność do podróży służbowych,
- umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon komórkowy,
- interesujące wynagrodzenie plus % od wyników sprzedaży.

- wdrożenie w międzynarodowe środowisko pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM .

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)