Oferty pracyKościerzyna - Pracownik magazynu / magazynier
Kościerzyna - Pracownik magazynu / magazynier A-trybut - Polski HR S.A. Kościerzyna (pomorskie)
Kościerzyna - Pracownik magazynu / magazynier A-trybut - Polski HR S.A. Kościerzyna (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 23 dni

Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.
Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu / magazynier

Miejsce wykonywania pracy: Kościerzyna

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną? Poszukujesz pracy w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Chcesz zdobyć doświadczenie lub rozwijać je? Zapraszamy do składania aplikacji.

Zakres obowiązków:

- obsługa magazynu - przygotowanie i kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
- obsługa dokumentacji magazynowej

Wymagania:

- dyspozycyjność i chęć do pracy
- dokładność i odpowiedzialność
- umiejętność obsługi komputera
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju

Zapraszamy do przesyłania swojego CV.

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-156, ul. Kurniki 4. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom Polskiego HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów."

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Oświęcim, Zator, Chrzanów, Kraków, Skawina (małopolskie)
Opublikowano wczoraj
Katowice, Czechowice-Dziedzice, Tychy, Bielsko-Biała, Pszczyna (śląskie)
Częstochowa (śląskie)
Opublikowano 23 maja 2017