Oferty pracyPOSZUKUJESZ dodatkowego zarobku? DODATKOWEJ Pracy? Sprawdź ile możesz u nas zarobić? Umów się na spotkanie!
POSZUKUJESZ dodatkowego zarobku? DODATKOWEJ Pracy? Sprawdź ile możesz u nas zarobić? Umów się na spotkanie! Profi Credit S.A Grodzisk Mazowiecki, Milanówke, Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)
POSZUKUJESZ dodatkowego zarobku? DODATKOWEJ Pracy? Sprawdź ile możesz u nas zarobić? Umów się na spotkanie! Profi Credit S.A Grodzisk Mazowiecki, Milanówke, Ożarów Mazowiecki (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

Firma z wieloletnim doswaidczeniem w dziedzinie finansów, prowadzi OTWARTĄ rekrutacje na stanowisko DORADCY FINANSOWEGO.

Dbam o dobry wizerunek firm pożyczkowych na Rynku Polskim, dbamy o klientów i dzięki temu z roku na rok stajemy się coraz to większą i silniejszą firmą

Opis Stanowiska:

Praca z klientem

Sprzedaż produtów finansowych

Pozyskiwanie Klientów

Utrzymywanie relacji z Klientem (obsługa posprzedażowa)

Oczekiwania:

Komunikatywność

Dyspozycyjność

Sumienność

Dobra organizacja czasu pracy

Doświadczenie w finansach będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Pracę w pełnym wymiarze czasowym lub jako pracę dodatkową

Pracę w  młodym i ambitnym zespole

Możliwość zyskania niezbędnego doświadczenia

Podnoszenie kwalifiacji poprzez liczne szkolenia oraz AWANSE WEWNĘTRZNE

Zaroki na bardzo wysokim poziomie ( wynagrodzenie uzależnione od Twoje władu w pracę)

Doradca z 3 miesięczym stażem, zarabia średnio 3750 zł brutto

Jeśli czujesz że to właśnie Ciebie szuamy, zadzwoń do Nas lub wyślij sowje CV, każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie, wyszkolimy Cię i pozwolimy zarabiać godne pieniądze.

Tel. 662-221-258

Wysyłając CV niezapomnij o dopisaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Iłowa, Żary, Żagań, Szprotawa, Gubin, Łęknica (lubuskie)
Opublikowano dzisiaj
ŻARY, ŻAGAŃ, SZPROTAWA, IŁOWA, GUBIN, LUBSKO (lubuskie)
Żary, Żagań, Szprotawa. Gubin. (lubuskie)