Oferty pracyPrzedstawiciel Finansowy w firmie pożyczkowej
Przedstawiciel Finansowy w firmie pożyczkowej Profi Credit S.A Pajęczno (łódzkie)
Przedstawiciel Finansowy w firmie pożyczkowej Profi Credit S.A Pajęczno (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

Międzynarodowa firma finansowa poszukuję osób z terenu:

Powiatu Pajęczańskiego

Opis stanowiska pracy:

  • Realizacja założonych celów firmy
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem pozyskanym oraz z portfela firmy
  • Aktywne pozyskanie klienta poprzez promowanie materiałów marketingowych

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i chęć działania
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży/ zarządzaniu ludźmi( pożyczki, ubezpieczenia itp)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o współpracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Elastyczny czas współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego ( awans)
  • Wsparcie nie przeciętnego menadżera grupy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Świebodzice (dolnośląskie)
Opublikowano 10 października 2017
Żarów (dolnośląskie)
Świdnica (dolnośląskie)