Oferty pracyPlanista Logistyki
Planista Logistyki Opole, Traunreut (opolskie)
Planista Logistyki Opole, Traunreut (opolskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 8 dni

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko:

Planista Logistyki

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: LP/OPL/05.2017

Opis stanowiska:

• Tworzenie planów logistycznych na podstawie zapotrzebowania i możliwości magazynowych
• Analiza i raportowanie miesięczne stanów magazynowych
• Prowadzenie działań usprawniających funkcjonowanie logistyczne
• Nadzór nad wskaźnikami produkcyjnymi

Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego na poziome minimum B2,
• Gotowość do wyjazdów zagranicznych podczas szkoleń wprowadzających.
• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Zdolności analityczne i dbałość o szczegóły
• Znajomość wskaźników produkcji

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie i możliwość podjęcia długoterminowej współpracy, umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych świadczeń, w tym możliwość wsparcia w procesie relokacji,
• Praca dla szwajcarskiego, globalnego koncernu, firmy produkcyjnej - będącej dostawcą rozwiązań dla producentów samochodów o standardzie premium,
• Duże możliwości rozwoju zawodowego, udział w międzynarodowych projektach,
• Zatrudnienie w nowej inwestycji "greenfield" na terenie woj. opolskiego,
• Kontakt z nowoczesnymi technologiami,
• Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim  wraz z podaniem numeru referencyjnego LP/OPL/05.2017 na adres email.

Oferta dotyczy pracy za granicą. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)