Oferty pracyMiesięczny wyjazd dla opiekunki z podstawami niemieckiego od 28.05. okolice Monachium!
Miesięczny wyjazd dla opiekunki z podstawami niemieckiego od 28.05. okolice Monachium! Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, Złotor (dolnośląskie)
Miesięczny wyjazd dla opiekunki z podstawami niemieckiego od 28.05. okolice Monachium! Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, Złotor (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 8 dni

Podopieczna ma 92 lata (48 kg, 150 cm wzrostu). Cierpi na osteoporozę, inkontynencję i początkującą demencję. Ma odleżyny. Pani jest po złamaniu szyjki kości udowej i ramienia. Ma również problemy ze słuchem. Porusza się przeważnie na wózku inwalidzkim.

Obowiązki

Prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie
Opieka: pomaganie podopiecznemu w transferze łóżko-wózek i wózek-łóżko, myciu się, codziennej toalecie, ubieraniu, pani potrzebuje także pomocy przy spożywaniu posiłków (m. in. porcjowanie na mniejsze kawałki), sporadyczne wizyty u lekarza,
Praca w nocy zwykle nie występuje, moze pojawić się tylko sporadycznie.

Informacje dodatkowe

Podopieczna jest wdzięczna za okazane jej uczucia i pomoc. Podopieczna mieszka w mieszkaniu na wsi. Do dyspozycji opiekunki własny pokój (łóżko, szafa, stolik, TV, dostęp do internetu). Drugą osobą w gospodarstwie domowym jest 95-letni mąż podopiecznej. Nie potrzebuje on pomocy pielęgnacyjnej, ale towarzystwa i kompana do wspólnego spędzania czasu.

Kontakt

tel. 730-733-104,

Wymagania

słaba komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 27.05 na miesiąc

Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)