Oferty pracySprzedawca w sklepie mięsnym
Sprzedawca w sklepie mięsnym Bawaria (Niemcy)
Sprzedawca w sklepie mięsnym Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech 2 osób na stanowisko:

Sprzedawca w sklepie mięsnym

Zakres obowiązków:

- obsługa kasy fiskalnej i terminali

- obsługa wagi

- krojenie, pakowanie oraz wydawanie wyrobów mięsnych

- przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy

- dbanie o ekspozycję towarów i czystość stoiska

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę na pełny etat (6 dni w tygodniu)+ możliwe nadgodziny wypłacane z najbliższą wypłatą w wysokości + 25% od podstawowej stawki

- miejsce pracy: Weissenburg

- wynagrodzenie w wysokości minimum  10 euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania (koszt pokoju jednoosobowego: 350 – 450 euro/mc w standardzie z Wi-fi)

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- doświadczenie jako sprzedawca (mile widziane w branży mięsnej)

- dobra znajomość języka niemieckiego

- przestrzeganie norm jakościowych oraz BHP

- dobra organizacja pracy

- wysoka kultura osobista

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)