Oferty pracyWyjazd dla opiekunki z prawem jazdy do mobilnego pana z ok.Monachium od początku czerwca
Wyjazd dla opiekunki z prawem jazdy do mobilnego pana z ok.Monachium od początku czerwca Monachium, Starnberg, Gauting (Niemcy)
Wyjazd dla opiekunki z prawem jazdy do mobilnego pana z ok.Monachium od początku czerwca Monachium, Starnberg, Gauting (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 8 dni

Podopieczny ma 78 lat, 160 cm wzrostu i waży 60 kg. Choruje na zaawansowanego Parkinsona i ma problemy w poruszaniu się (chodzi bardzo powoli, ale sam, bez wsparcia drugiej osoby). Podopieczny stara się większość czynności wokół siebie wykonywać sam - chce być samodzielny, żyć normalnie, jak przed chorobą i dlatego trudno mu zrozumieć, że jego zdrowie już na to nie pozwala. Senior jest szarmancki, miły, ale też uparty.

Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatów i robienie zakupów.

Opieka: ewentualna pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach związanych z higieną ciała i ubieraniem, wspólne spędzanie czasu, chodzenie na wizyty lekarskie, spacery, oraz aktywizacja podopiecznego.

Praca w nocy nie występuje. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Informacje dodatkowe

Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu. Brak zwierząt w domu. Możliwość zrobienia zakupów około 10 min drogi pieszo od domu. Rodzina podopiecznego mieszka w innej miejscowości i sporadycznie go odwiedza. Opiekunka ma do dyspozycji własne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, radiem, TV oraz łazienkę. Jest dostęp do Internetu. Opiekunka ma do dyspozycji samochód- podopieczny często prosi opiekunkę, by z nim gdzieś pojechała, np. do fryzjer, na cmentarz, do kościoła, itp. Czas wolny to min. 2 h dziennie, do uzgodnienia z podopiecznym.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, gotowość do wyjazdu z początkiem czerwca na 2 miesiące.

Oferujemy
  • Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
  • Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
  • Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
  • Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
  • Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
  • Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
  • Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
  • Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)