Oferty pracyMagazynier (SIM/01/17)
Magazynier (SIM/01/17) Weegree Katowice (śląskie)
Magazynier (SIM/01/17) Weegree Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Magazynier

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Praca na terenie magazynu farmaceutycznego (centrum Katowic).
  • Kompletowanie zamówień.
  • Pakowanie towaru.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Prace porządkowe na magazynie.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie farmaceutycznym, kosmetycznym, spożywczym, innym.
  • Mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna .
  • Dobry wzrok (spostrzegawczość).
  • Zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność.
  • Niekaralność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ( atrakcyjna stawka godzinowa ).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Pracę w systemie zmianowym (od godz. 8:00, 12:00, 13:00, 14:00 i 19:00).
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwością wypracowania nadgodzin.
  • Możliwość rozwoju, awansu.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 604-223-348.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Tongeren (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Wałbrzych (dolnośląskie)
Wałbrzych, Jelcz (dolnośląskie)