Oferty pracyPomoc kuchenna/ pracownik zmywaka. Atrakcyjna oferta pracy od zaraz w restauracji na plaży!
Pomoc kuchenna/ pracownik zmywaka. Atrakcyjna oferta pracy od zaraz w restauracji na plaży! Oddział Częstochowa Cadzand (Holandia)
Pomoc kuchenna/ pracownik zmywaka. Atrakcyjna oferta pracy od zaraz w restauracji na plaży! Oddział Częstochowa Cadzand (Holandia) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 23 dni

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOC KUCHENNA / OBSŁUGA ZMYWAKA

OPIS STANOWISKA:

obsługa zmywaka

drobne prace porządkowe

WYMAGANIA:

chęć do pracy

zaświadczenie o niekaralności

komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

możliwość podjęcia pracy od zaraz

możliwość rozwoju zawodowego

atrakcyjne wynagrodzenie

transport do pracy

pracę w miłej atmosferze w restauracji na plaży

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Babice, Krynica Zdrój, Kraków, Radziszów, Wadowice, Wieliczka (małopolskie)
Opublikowano wczoraj
Radomsko, Łódź, Piotrków Trybunalski (łódzkie)
Wrocław, Legnica, świdnica, (dolnośląskie)