Oferty pracyPracownik produkcji (IBPP/09/16)
Pracownik produkcji (IBPP/09/16) Weegree Chorzów (śląskie)
Pracownik produkcji (IBPP/09/16) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 23 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Praca na hali zajmującej się produkcją elementów EPP.
  • Pakowanie towaru.
  • Wykonywanie pomiarów.
  • Kontrolowanie jakości wyrobów.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność.
  • Mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego.
  • Chęci do pracy.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Zdolności manualne.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, w pełnym wymiarze godzin.
  • Możliwość awansu.
  • Pracę w systemie zmianowym - czterobrygadowym.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz.
  • Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 604-223-348.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Siemianowice Śląskie (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Bruksela (Belgia)
Opole (opolskie)