Oferty pracyKierowca kat. C do Niemiec od zaraz
Kierowca kat. C do Niemiec od zaraz Stuttgart (Niemcy)
Kierowca kat. C do Niemiec od zaraz Stuttgart (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 7 dni

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621).

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Kierowca Kategorii C z kodem 95

Zadania:
- Dostawa wody, napojów i alkoholi do restauracji i sklepów

Wymagany poziom znajomości j. niemieckiego: KOMUNIKATYWNY

Oferta:
• Praca od zaraz!
• Lokalizacja: okolice Stuttgartu,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę z możliwością dodatkowo płatnych nadgodzin (25%)
• Brak ZEITKONTO!
• Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem,
• Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone z góry przez pracodawcę (koszt potrącany później z wynagrodzenia)
• Profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)