Oferty pracySZKLARNIA - OGÓRKI, POMIDORY, PAPRYKA, KWIATY - HOLANDIA
SZKLARNIA - OGÓRKI, POMIDORY, PAPRYKA, KWIATY - HOLANDIA Rotterdam (Holandia)
SZKLARNIA - OGÓRKI, POMIDORY, PAPRYKA, KWIATY - HOLANDIA Rotterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 8 dni

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych PRACOWNIKÓW SZKLARNIOWYCH (POMIDORY, OGÓRKI, PAPRYKA).

Zatrudnimy osoby dyspozycyjne do podjęcia pracy na okres minimum 3 miesięcy.

Oferujemy dla Was:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie,
- transport do pracy,
- od 40-45 godzin tygodniowo,
- ubezpieczenie.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na szklarni,
- duża motywacja do pracy każdego dnia,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- mile widziane posiadanie BSN/SOFI.

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z pielęgnacją i zbiorem pomidorów, ogórków, papryki.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu z dopiskiem: Praca na szklarni. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie państwo więcej ofert pracy.

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)