Oferty pracyPRACE NA PRODUKCJI, W OGRODNICTWIE, W ROLNICTWIE-HOLANDIA
PRACE NA PRODUKCJI, W OGRODNICTWIE, W ROLNICTWIE-HOLANDIA Zaandam (Holandia)
PRACE NA PRODUKCJI, W OGRODNICTWIE, W ROLNICTWIE-HOLANDIA Zaandam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 8 dni

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI W ROLNICTWIE, W OGRODNICTWIE

Miejsce pracy: okolice Zaandam. Holandia

WYMAGANIA:
- rekrutujemy osoby z terenu Polski
- nie wymagana znajomość języka obcego
- nie wymagane doświadczenie
- wymagane chęci do pracy :-)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca przy kwiatach ciętych
- praca w fabryce z ubraniami
- kontrola jakości na produkcji
- praca w szklarni z kwiatami doniczkowymi
- praca w rolnictwie lub ogrodnictwie
- praca przy produkcji sałatek

OFERUJEMY:
- stawka godzinowa w zależności od wieku
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- dojazd do pracy

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie państwo więcej ofert pracy.

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej
tel: +48 570 901 913
Pn-Pt: 9:00-17:00 Zapraszamy

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)