Oferty pracyPRACOWNIK PRODUKCJI, HOLANDIA - PRACA OD ZARAZ !
PRACOWNIK PRODUKCJI, HOLANDIA - PRACA OD ZARAZ ! Arnhem, Haga, Utrecht (Holandia)
PRACOWNIK PRODUKCJI, HOLANDIA - PRACA OD ZARAZ ! Arnhem, Haga, Utrecht (Holandia) Aplikuj Opublikowano 1 czerwca 2017, do końca 1 dzień

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych pracowników produkcyjnych.

Zatrudnimy osoby dyspozycyjne do podjęcia pracy na okres minimum 3 miesięcy, bądź na stały kontrakt. Mile widziane zarówno osoby pojedyncze, jak i pary lub grupy osób

Oferujemy:
- atrakcyjne stawki,
- extra płatne nadgodziny i prace w weekendy,
- legalne zatrudnienie o umowę o pracę na warunkach Holenderskich,
- zorganizowany przejazd z Polski do Holandii (płatny według cennika przewoźnika),
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- zakwaterowanie w mieszkaniach, domkach, hotelach o odpowiednim standardzie,
- szkolenie wstępne przed podjęciem pracy,
- opieka koordynatorów podczas pobytu,
- ubezpieczenie,
- odzież ochronną.

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- elastyczność (podjęcie pracy na różnych stanowiskach i w różnym czasie)
- zaangażowanie,
- odpowiedzialność i sumienność,
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.

Zakres obowiązków:
- pakowanie i sortowanie warzyw i owoców (w tym owijanie w opakowania, naklejanie logo, sprawdzanie jakości produktów),
- prace szklarniowe (zrywanie warzyw, podcinanie liści, pielęgnacja pędów oraz inne prace porządkowe),
- pakowanie kawy, masła,
- praca przy kwiatach (wykonywanie stroików, ozdób, bukietów z kwiatów)
- i wiele innych prac produkcyjnych do których nie wymagamy doświadczenia.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie państwo więcej ofert pracy.

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej
tel: +48 570 901 913
Pn-Pt: 9:00-17:00 Zapraszamy

(Data aktualizacji: czwartek, 1 czerwca 2017)