Oferty pracyPracownik Produkcyjny (Goleniów)
Pracownik Produkcyjny (Goleniów) Oddział Szczecin Goleniów (zachodniopomorskie)
Pracownik Produkcyjny (Goleniów) Oddział Szczecin Goleniów (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 23 dni

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: Goleniów lub Łozienica (Goleniowski Park Przemysłowy)

 Opis stanowiska:

  • zapewnienie ustalonej wielkości produkcji
  • dbałość o wysoką jakość wyrobów
  • realizacja powierzonych zadań
  • praca zmianowa

Oczekiwania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • Wysoka kultura osobista
  • Przygotowanie do pracy zmianowej
  • Chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Aktualna książeczka zdrowia

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o kapitale zagranicznym
  • Odzież roboczą

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o składanie aplikacji lub przybycie na spotkanie, które odbywa się cyklicznie w każdy wtorek o godzinie 12:30 w Goleniowskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 1.

Powyższe ogłoszenie dotyczy oferty pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Szczecin, Stargard, Gryfino (zachodniopomorskie)
Opublikowano 19 maja 2017
Szczecin Dąbie (zachodniopomorskie)