Oferty pracyPraca w Holandii na produkcji od zaraz
Praca w Holandii na produkcji od zaraz Oddział Przemyśl Eindhoven/Best/Roosendaal (Holandia)
Praca w Holandii na produkcji od zaraz Oddział Przemyśl Eindhoven/Best/Roosendaal (Holandia) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pakowanie mięs, wędlin na taśmie / praca cały rok

opis stanowiska:

- pakowanie wyrobów mięsnych na tacki

- naklejanie etykiet na gotowe produkty

- kontrola jakości palet

Wymagania:

- pracowitość

- dyspozycyjność do wyjazdu OD ZARAZ na okres min 2 m-cy

- niekaralność

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach holenderskich

- atrakcyjną stawkę godzinową

- wypłaty co tydzień przelewem na konto

- ubezpieczenie

- zakwaterowanie

- transport

Wyjazdy organizujemy co tydzień.

Nie zwlekaj - Aplikuj juz dziś!

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Roosendaal (Holandia)
Opublikowano 20 lutego 2018
Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie, Wszystkie (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Opublikowano 16 lutego 2018