Oferty pracyRozładunek kontenerów
Rozładunek kontenerów Oddział Przemyśl Roosendaal (Holandia)
Rozładunek kontenerów Oddział Przemyśl Roosendaal (Holandia) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 23 dni

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów do pracy przy:

ROZŁADUNKU KONTENERÓW

Obowiązki:

- ręczny rozładunek kontenerów z towarów różnego typu

Wymagania:

- doświadczenie w pracy przy rozładunku jako warunek konieczny

- niekaralność

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach holenderskich

- ubezpieczenie

- możliwość zatrudnienia na dłużej

Mile widziane osoby z okolic Roosendaal z własnym mieszkaniem i transportem

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Roosendaal (Holandia)
Opublikowano 23 maja 2017
Roosendaal/Eindhoven/Best (Holandia)
Wszystkie, Eindhoven/Roosendaal (lubelskie)
Opublikowano 22 maja 2017