Oferty pracyKonsultant HR z językiem rosyjskim
Konsultant HR z językiem rosyjskim GP People Opole (opolskie)
Konsultant HR z językiem rosyjskim GP People Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 19 maja 2017, do końca 1 dzień

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.

Aktualnie do naszego biura w Opolu poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Konsultant HR z językiem rosyjskim

nr referencyjny: KHR/05/17
miejsce pracy: Opole
region: opolskie

Opis stanowiska:

  • pełna obsługa procesu zatrudnienia obcokrajowców w Polsce
  • rekrutacja pracowników rosyjskojęzycznych (rozmowy z pracownikami, tłumaczenia dokumentów)
  • kompleksowe przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji związanej z legalizacją pobytu pracowników w Polsce
  • współpraca z klientami biznesowymi oraz instytucjami i urzędami administracji publicznej

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego (mile widziana znajomość języka ukraińskiego)
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • zainteresowania tematyką HR (rekrutacja, praca tymczasowa, kadry)
  • doskonałej organizacji pracy, odpowiedzialności
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • mile widziana praktyczna znajomość procesu legalizacji pracy obcokrajowców w Polsce

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i ruchoma w postaci premii)
  • ubezpieczenie medyczne lub pakiet sportowy do wyboru
  • wsparcie merytoryczne oraz pakiet szkoleń wdrożeniowych i specjalistycznych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w obszarze HR
  • unikalną atmosferę i kulturę organizacyjną, w której człowiek i biznes są tak samo ważne

Kontakt:

GP People oddział w Opolu

Kamil Krzysztoforski - 77 441 84 73

e-mail.: kkrzysztoforski@gppeople.pl

(Data aktualizacji: piątek, 19 maja 2017)
inne

oferty pracodawcy

Rogówko, Lubicz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano wczoraj
Toruń (kujawsko-pomorskie)