Oferty pracyKierowca C+E / Pracownik remontowy
Kierowca C+E / Pracownik remontowy Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Kierowca C+E / Pracownik remontowy Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 24 lipca 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy działającej w branży drogowej i mostowej, poszukuje osób na stanowisko:

Kierowca C+E / Pracownik remontowy

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • transport narzędzi / maszyn oraz materiałów budowlanych na miejsce robót
  • przygotowanie, załadunek / rozładunek narzędzi
  • pomoc w wykonywanych robotach / remontach

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. C+E
  • min.2 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
  • wykształcenie min. średnie,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • dyspozycyjność do delegacji,
  • mile widziane uprawnienia do przewozu osób / nie wymagane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające wymagania zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres: praca@ progresso.net.pl W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.

Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: poniedziałek, 24 lipca 2017)