Oferty pracyMechanik Utrzymania Ruchu
Mechanik Utrzymania Ruchu Wrocław, Biskupice Podgórne, Kobierzyce, Katy Wrocławskie (dolnośląskie)
Mechanik Utrzymania Ruchu Wrocław, Biskupice Podgórne, Kobierzyce, Katy Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 24 lipca 2017, do końca 1 dzień

Progresso dla swojego Klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Wrocław – Biskupice Podgórne

Obowiązki:
• Odpowiedzialność za bieżącą naprawę maszyn i urządzeń – maszyny wtryskowe,
• Przeglądy i konserwacje maszyn,
• Usuwanie ewentualnych usterek
• Wdrażanie i rozruch nowych maszyn

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie techniczne,
• Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,

• Doświadczenie z maszynami do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
• Znajomość tematyki mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

[Certyfikat MPiPS: 540]

(Data aktualizacji: poniedziałek, 24 lipca 2017)